header styles

color styles

layouts

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

Bugün, 220’den fazla ülke ve bölgede doğrudan hizmet veren lojistik şirketidir.

Stratejik çalışmalarımız,müşteri odaklı ve çözüme yönelik lojistik hizmetlerimiz ile sektörde söz sahibi bir firma olma yolunda 21 yıl sektör tecrübesi ile hizmet sunmaktayız.
Uzun vadeli başarımızın altyapısını oluşturan sebep lojistik sektöründe sürekli değişikliklerin ve gelişmelerin takip edilmesi ve AR-GE hizmetlerimizin sürekliliğidir.

"Bugün anlayış sağlamak, Yarın değer yaratmaktır" anlayışı ile ülkemiz ekonomisi ve istihdam artışı için sürekli çalışarak kalkınmaya destek, sosyal sorumluluklarına bağlı bir şirket olmamızın "Gururunu Taşıyoruz"

MİSYONUMUZ

Bugün, 220’den fazla ülke ve bölgede doğrudan hizmet veren lojistik şirketidir. Stratejik çalışmalarımız, müşteri odaklı ve çözüme yönelik lojistik hizmetlerimiz ile sektörde söz sahibi bir firma olma yolunda 21 yıl sektör tecrübesi ile hizmet sunmaktayız. Uzun vadeli başarımızın altyapısını oluşturan sebep lojistik sektöründe sürekli değişikliklerin ve gelişmelerin takip edilmesi ve AR-GE hizmetlerimizin sürekliliğidir. "Bugün anlayış sağlamak, Yarın değer yaratmaktır" anlayışı ile ülkemiz ekonomisi ve istihdam artışı için sürekli çalışarak kalkınmaya destek, sosyal sorumluluklarına bağlı bir şirket olmamızın "Gururunu Taşıyoruz"

SÖZÜMÜZ

  • Tüm müşterilerimize kaliteli nakliye hizmeti sunmak
  • Güvenli çalışma prosedürlerinin sağlanmasında en önemli öncelik olarak güvenlik
  • Hızlı, doğru ve uygun maliyetli hizmet sunmak
  • En yüksek endüstri standartlarına göre yaşamak

Temel değerlerimiz


BİZİ FARKLI YAPAN ŞEY

Her zaman öğrenme

Son teknoloji

Güvenlik ve Kalite

Çevre Koruması

;

header styles

color styles

layouts

Dünya çapında birinci sınıf lojistik hizmetleri.

Bugün, 220’den fazla ülke ve bölgede doğrudan hizmet veren lojistik şirketidir.

Teklif Al